Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı ihsan Akın,TYGD(Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği)'ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Akın, küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin sorunlarını çözme noktasında yapılan  çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Birlik Başkanı Akın,’’ öncelikle her zaman sesimiz olan siz değerli basın mensuplarına desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.Üreticiye sahip çıkarak onların yanında olmamız ve toplum olarak üretime ağırlık vermemiz gerekiyor. Bu anlamda da yetiştiricilerimizin yanında olan ve kamuoyunu bilgilendirme noktasında destek sağlayan siz değerli basın mensuplarını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Akın,‘’Birlik olarak yetiştiricilerin her dönem yanında olacağız’’ diye belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın,"Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı ihsan Akın ve Üyelerini gayretlerinden dolayı kutluyoruz’’dedi.

Başkan Yalçın ‘’Basın derneği olarak her zaman yetiştiricilerimizin yanındayız ve mevcut yayın organlarımızla  destek olmaya da  devam edeceğiz. Birlik yönetimi ve bütün üyelerinize Malatya’ya sunduğunuz katkı ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim’’ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda  Birlik Başkanı Akın tarafından, Başkan  Yalçın’a hediye taktim edildi.

 

Anasayfa

Projeler

Basın

İletişim