Malatya damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın  öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Birlik Başkanı Akın mesajında;  “Geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde takdire şayan bir çalışma içerisinde mücadele eden ve çok kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini layıkıyla yerine getirenlerdir.

Zor şartlar altında ülkemizin en ücra köşesindeki çocuklarımıza ulaşarak, onları eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen, ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti içerisinde olan, öğretmenlerimiz yarınlarımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi bilgilendiren fedakâr insanlardır.

Gelişen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan yeni bilgileri daima yakından takip ederek öğrendikleri yeni bilgileri öğrencilerimize aktaran öğretmenlerimiz eğitim sisteminin şekillenmesi için büyük emek sarf etmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum.” diye konuştu.. 

Anasayfa

Projeler

Basın

İletişim